80' Adam Rončka
    82' Petr Hluchý
    87' Martin Musila
    82' Daniel Koutný

První šanci zápasu měli domácí. Bráblík prošel po pravé straně a jeho střelu Fabisz chytil. V 6. minutě zahrávali hosté přímý kop a Vachník v těžké pozici těsně minul. O tři minuty později prošel Červeňák po pravé straně, přihrál zpět před branku, kde Krézek z jedné trefil břevno! V 11. minutě po pěkné kombinaci Ciku s Rončkou druhý jmenovaný prováhal přihrávku na lépe postavené hráče nebo střelu a akce byla zmařena domácí obranou. V 19. minutě napálil zpoza šestnáctky Kirschner. Vajda jeho pokus konečky prstů vyrazil na břevno. Ve 40. minutě špatnou přihrávku Kirchnera potrestal Krézek a otevřel skóre utkání.

V 60. minutě mohli hosté snížit, Paprskář, ale na dvakrát nedokázal překonat Vajdu. V 79. minutě uhodilo na druhé straně. Po ztrátě míče před šestnáctkou se i s trochou štěstí dostal míč k Macurovi a ten zvýšil na 2:0. Hned z následující akce snížil a 2:1 Rončka, kdy střelou z levé strany překonal Vajdu. Snahu hostí vyrovnat pokazila 82. minuta, kdy Hluchý v souboji s Břízou uviděl červenou kartu. Hosté i v oslabení si dokázali vypracovat dvě šance. Nejprve po rohu Ciku hlavičkoval Leibl mimo. Pak už v nastavení po špatné rozehrávce Vajdy trefil z dálky Ciku břevno.

Branky: 41. Krézek, 79. Macura – 80. Rončka. ŽK: Bráblík – Hluchý, Vachník, Koutný (asistent), Adler (trenér), Musila. ČK: 82. Hluchý, Koutný (asistent, po zápase). Rozhodčí: Labaš – Habermann, Čampišová. Diváci: 160.

FK Warex Jeseník:  Vajda – Bouchal, Cundrla, Macura, Bráblík Martin – Bráblík Michal, Krézek (90. Sytař), Pechoušek, Planý, Vaněk (67. Bříza) – Červeňák (73. Tulis). Trenér: Svatoslav Valenta.

FK SK Polanka: Fabisz – Paprskář, Leibl, Hluchý, Rončka – Kirschner, Podešva, Badošek, Ciku, Musila – Vachník (91. Kuboš). Trenér: Lubomír Adler.

Fotky ze zápasu FK WAREX Jeseník - FK SK Polanka zde.