12-06-2024 17:30

První poločas moc fotbalové krásy nenabídnul. Za zmínku stojí akce Ciku a zakončení Badoška do břevna v 7. minutě. Hosté zahrozili ve 12. minutě, střelu Gažiho zpoza šestnáctky chytil Fabisz. Ve 22. minutě měl slibnou šanci Musila. Střelu za velkým čtvercem vyrazil konečky prstů Hanusek na roh.

Druhý poločas byl, co se týká kvality hry podobný, jako ten první. První závar před brankou předvedli hosté v pohlednou akcí ve 47. minutě, Mooc ale pálil nad branku. O čtyři minuty později nacentroval z levé strany Rončka, a hlavička Badoška skončila v náručí Hanuska. Za další dvě minuty měli velkou šanci hosté, Malysz z levé strany přihrával před branku, kde Gaži z jedné míč napálil nad. Domácí měli možnost zahrozit v 57. minutě. Po pohledné akci Tížka a Musily na pravé straně zakončoval Kirschner mimo branku. V 73. minutě hosté otevřeli skóre utkání. Přímý kop z půlky do šestnácky skončil u Braka a ten prostřelil Fabisze. Brak byl na hřišti sotva minutu. Domácím se do konce zápasu vyrovnat nepodařilo a tak poslední zápas sezóny skončil prohrou.

Branka: 73. Brak. ŽK: Ferenc, Sporysz, Karčmář. Rozhodčí: Godfryd – Jurajda, Písečný. Diváci: 110.

FK SK Polanka: Fabisz – Tížek, Gajďok, Podešva, Kisza, Rončka – Vachník (68. Kuboš), Badošek Paprskář (46. Kirschner), Musila (68. Rozsypal) – Ciku (68. Hon). Trenér: Lubomír Adler.

FK Bospor Bohumín: Hanusek – Sporysz, Václavíček, Blejchař, Sporysz – Gaži, Karčmář, Fulier (72. Brak), Mooc, Malysz (62. Kubinski) – Hanus (90+1. Poštulka). Trenér: Martin Špička.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FK Bospor Bohumín zde.

Záznam zápasu na TVCOM zde.