FK SK POLANKA

15-08-2021 17:00
3. kolo

Statistiky hráčů

Roman Fischer 10'    
Jiří Bednář 56'    
Tomáš Gajďok 69'    
Roman Fischer 85'    

Domácí se ujali vedení v 10. minutě. Hluchý přetáhl míč, kde stál připravený Fischer střelou z jedné prostřelil obranu hostí. V 16. minutě to zkoušel z 20 metrů Hluchý z dálky, mířil vedle levé tyče. Hosté zahrozili v 27. minutě, Nieslanik prošel do středu, a jeho střela skončila nad Řehulkovou brankou. O minutu později vyslal Fischer do běhu Musilu, jeho pokus skončil rohem.  V 36. minutě vyslal tížek Musilu, jeho střela levou skončila mimo. O čtyři minuty později zahrával Hluchý přímý kop a Coufalovi na míč moc nescházelo, aby jej zasáhl. V závěru poločasu hosté trefili břevno.

Na začátku druhé půle zakončoval centr do šestnáctky soupeře hlavou Fischer a Ognjanov jeho pokus musel pokrýt na dvakrát. O chvíli později zakončoval Fischer akci Bednáře a Twardzika. Brankář hostí jeho střelu zlikvidoval. Hosté se pak snažili dobít Řehulkovu branku. Domácí jim „darovali“ několik přímých kopů. Nejblíže byli hosté blízko vyrovnání v 70. minutě, kdy standardku Nieslanika Řehulka krásným zákrokem vyrazil mimo. V 86. minutě pak stálo při domácích štěstí, kdy hlavička skončila na tyči.

Branka: 10. Fischer. ŽK: Bednář, Gajďok, Fischer – Hurta. Rozhodčí: Šujan – Dedek, Kaloč. Diváci: 110.

FK SK Polanka: Řehulka – Coufal (60. Gajďok), Bednář, Sostřonek – Twardzik, Hluchý, Fischer, Raška (84. Hon), Kolaska – Musila (77. Bartoš), Tížek. Trenér: René Vojtěšek.

FK Nový Jičín: Ognjanov – Gaži, Nippert, Heiník, Hujo – Jesch (81. Palla Martin), Palla David, Knedla (66. Kutáč), Hurta – Nieslanik, Magdon. Trenér: Martin Štverka.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FK Nový Jičín zde.

Komentáře