12-09-2021 16:00

Filip Twardzik 24'
Roman Fischer 88'
Tomáš Gajďok

První šanci zápasu měli hosté, centr z pravé strany zakončoval hlavou Malysz těsně vedle pravého růžku Řehulkovy branky. Domácí vsítili branku hned z první větší šance. Akce začala u domácí branky Sostřonkem, přes Hluhého, Tížka se míč dostal k Twardzikovi, který i přes menší ukopnutí dokázal vystřelit a propálit Kodeše v brance hostí. V závěru poločasu zakončoval po přiťuknutí Fischera z jedné Coufal. Brankář hostí konečky prstů vyrazil míč na roh.

V 52. minutě se předvedl Řehulka, kdy vyrazil dělovku Paleje na roh. V 72. minutě mohl zvýšit po rohu hlavou Twardzik, ale nezamířil přesně. V 83. minutě dostal do dvou zakončení Hluchý, nejprve hlavou trefil náruč brankáře hostí a pak po akci Jaroše rovněž nedokázal míč trefit razantněji. O minutu později se pak řítil na brankáře Musila, jeho pokus rovněž brankou neskončil. V závěru zápasu přišel pro domácí šok, Hanus využil nedorozumění mezi Honem a Jarošem a po kontaktu s druhým jmenovaným upadl v pokutovém území. Rozhodčí Novák odpískal penaltu. K ní se postavil Padych a poslal míč na druhou stranu, než skočil Řehulka. Ten tak dostal branku po úctyhodných 539 minutách. V natavení pak zakončoval přímý kop hlavou Fischer, branku ale netrefil.

Branka: 24. Twardzik – 89. Padych (z pen.). ŽK: Fischer, Gajďok – Palej, Hanus. Rozhodčí: Novák – Broskevič, Janeček. Diváci: 193.

FK SK Polanka: Řehulka – Gajďok, Bednář, Sostřonek – Twardzik (75. Jaroš), Hluchý (86. Raška), Tížek (75. Hon), Coufal, Kolaska – Musila, Fischer. Trenér: René Vojtěšek.

FK Bospor Bohumín: Kodeš Jakub – Sporysz, Václavíček, Palej (74. Ferenc), Stošek – Malysz (58. Padych), Hanus, Ptáček, Kodeš Jan (74. Uher) – Halaška (17. Kvapil), Bloksch. Trenér: Martin Špička.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FK Bospor Bohumín zde.