31-10-2021 14:00
1. kolo

Radovan Řehulka 85'
Martin Musila 87'

První šanci zápasu měli domácí hned v úvodu. Po centru Twardzika zakončoval na zadní tyči Kolaska. Míč ale trefil tělem a netrefil branku. Ve 4. minutě prošel středem hřiště Fischer až před branku, kde jeho kličku vystihl Prepsl a skvělým zákrokem podržel hosty. O tři minuty zahrozili hosté, dělovku Veličky vyrazil Řehulka mimo. O minutu později po rohu Šrámka hlavičkoval na přední tyči Svatonský. V 16. minutě přišel první smolný moment pro domácí, kdy centr Střižíka se dostal až k Veličkovi, ten prošel mezi Bednářem a Gajďokem a před zakončením jej přerušil Bednář skluzem. Míč bohužel trefil do vlastní branky. O dvě minuty později střílel zpoza šestnáctky Fischer, ale branku netrefil. Ve 22. minutě pak Fischer uvolnil Hluchého, ten ale z úhlu pálil nepřesně.

Ve 47. minutě byl po centru Kolasky postrčen Fischer Indrou v pokutovém území. Píšťalka sudího Matějka ale zůstala němá. V 54. minutě po rohu Svatonského vyrazil Řehulka hlavičku Wozniaka. O minutu později pak opět po rohu Svatonského tečoval míč Gajďok v souboji se Soukupem a od Řehulky pak skončil v síti. Branka byla nakonec uznána Soukupovi Polanečtí se snažili aspoň o kontaktní branku, ale nebylo jim přáno. V 86. minutě prošel střídající Jindra sám na Řehulku a po kontaktu s ním upadl a kopala se penalta. K míči se postavil Velička, ale nedal. Domácí opora vystihla směr a vyrazila míč mimo. V samém závěru mohli snížit Sostřonek, v pádu ale nemířil přesně. Utkání tak skončilo 0:2, kdy hosté nedali ani jednu branku. Vítězství jim pomohlo stát se podzimním vítězem MS divize „F“.

Branka: 15. Bednář (vlastní), 56. Soukup. ŽK: Řehulka, Musila – Marek, Střižík. Rozhodčí: Matějek, Lukašík, Pospíšil. Diváci: 150.

FK SK Polanka: Řehulka – Gajďok (87. Drulák), Bednář, Sostřonek – Twardzik (87. Vojtěšek Robin), Hluchý (63. Hon), Tížek (57. Jaroš), Fischer, Kolaska – Musila (87. Falhar). Trenér: René Vojtěšek.

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí: Prepsl – Wozniak, Šrámek, Marek – Střižík, Švrček, Škorik, Velička, Indra (71. Milar) – Soukup (90. Fromelius), Svatonský. Trenér: Martin Šrámek.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí zde.