Lukáš Katschmarz 44'
Adam Rončka 50'
Adam Rončka 71'
Jaroslav Paprskář 76'

Na první jarní zápas jsme se všichni nemohli dočkat. Jak hráči, tak fanoušci, kterých se dostavilo dost.

V 11. minutě mohl otevřít skóre hlavou kapitán Coufal, kdy po přímém kopu Hluchého donutil Rozsypala k vyražení na roh. O čtyři minuty později prošel po pravé straně Musila, nacentroval na volného Kuču, jehož hlavička mířila nad. V 17. minutě byl zfaulován Rončka v pokutovém území a kopala se penalta. K míči se postavil Musila, ale střelu k levé tyči mu vyrazil Rozsypal. O pět minut později vysunul Jaroš Musilu, ten nacentroval před branku na volného Kuču, který zkoušel zakončit z jedné a ukopl se. V 26. minutě vybojoval míč Fischer, vysunul Musilu, kterého poslal k zemi Ptáček. Kopala se další penalta, ke které se postavil Kuča. Ten poslal míč k pravé tyči a otevřel skóre utkání. V 31. minutě se míč po rohu Hluchého dostal na zadní tyč na volného Katschmarze, kterému v jasném gólu zabránil výtečným zákrokem Rozsypal. Ve 36. minutě přeloboval brankáře hostí po dloubáku Hluchého Fischer, branka ale nebyla uznána pro domnělý ofsajd. Ve 42. minutě vypálil stejný hráč zpoza dvaceti metrů a Rozsypal jeho pokus s problémy vyrazil před sebe. Těsně před koncem poločasu zvýšil na 2:0 Katschmarz, kdy po centru Jaroše se mu míč se štěstím dostal pod nohy a vypálil pod břevno.

Ve 49. minutě už to bylo 3:0, po přihrávce z pravé strany prošel míč k volnému Rončkovi a ten z jedné zamířil k pravé tyči. O minutu později vsítili hosté branku, která nebyla uznána pro ofsajd. V 56. minutě prošel po pravé straně Jaroš, nacentroval před branku na nabíhajícího Musilu. Jeho střelu z jedné vyrazil Rozsypal před sebe a dorážka Katschmarze skončila rohem pro domácí. V 71. minutě zvýšil na konečných 4:0 Rončka. Kdy po průniku Jaroše a závaru před brankou dorazil míč za brankovou čáru.

Branky: 50. a 71. Rončka, 27. Kuča (z pen.), 44. Katschmarz. ŽK: Paprskář – Řapek. Rozhodčí: Wawrzyk – Fryč, Majějek. Diváci: 163.

FK SK Polanka: Řehulka – Leibl, Coufal, Kolaska – Jaroš, Fischer (89. Tížek), Hluchý (89. Vojtěšek Robin), Katschmarz (76. Paprskář), Rončka – Musila, Kuča (80. Hon). Trenér: René Vojtěšek.

SK Dětmarovice: Rozsypal – Koňařík (80. Sedlák), Skoupý, Vančo, Motyčka – Edr (75. Balhar), Ptáček, Holec, Valoch, Stajnojkovič – Řapek (86. Staško). Trenér: Vít Raszyk.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SK Dětmarovice zde.