73' Dominik Kuča
    80' Adam Leibl
    87' Robin Vojtěšek
    92' Petr Hluchý

Z první větší šance hned pramenila změna skóre, a to v sedmé minutě po ukázkové akci hostí. Nejprve Kolaska našel čtyřicetimetrovým pasem Fischer a ten přesně z pravé strany nakroutil centr před branku na nabíhajícího Kuču, který hlavou otevřel skóre utkání. Radost hostům nevydržela dlouho, hned v 11. minutě domácí vyrovnali. Centr Buchlovského levé strany uklidil hlavou na přední tyč Klimpar. V 16. minutě mohli domácí skóre otočit, průnik Haldy zastavil výtečným zákrokem Jílovec. Další šanci měli domácí ve 24. minutě, kdy pálil zpoza šestnáctky Siedlok. Jílovec byl opět připraven a míč chytil. O čtyři minuty později mohlo udeřit na druhé straně. Kuča prošel k šestnáctce hostí a jeho pokus chytil Málek.  Ve 31. minutě centroval Halda před branku a Klimpar z jedné poslal míč nad branku. Ve 38. minutě udeřilo na druhé straně. Hluchý přihrál mezi obránci a Musila poslal míč k pravé tyči branky domácích. V závěru poločasu zahrával přímý kop Fischer, který konečky prstů vyrazil Málek na roh.

Začátek druhého poločasu začal větší aktivitou domácích. Klimpar dvěma střelami v 47. a v 55. minutě zpoza šestnáctky vyzkoušel pozornost Jílovce. V 63. minutě domácí vyrovnali. Nejprve Klimpar ustál několik soubojů na polovině hřiště, prošel před šestnáctku, kde se pak míč dostal k volnému Siedlokovi, který dorazil míč do odkryté branky. V 67. minutě mohli hosté jít opět do vedení, centr Musily z levé stany poslal Jaroš z malého čtverce nad. O minutu později využil Klimpar podklouznutí Gajďoka a Coufala, kteří uklouzli na mokré trávě a jeho střelu z pravé strany vyrazil Jílovec mimo. V 73. minutě hosté šli opět do vedení. Hluchý přetáhl roh na volného Fischera, jemuž volej úplně nesedl, ale míč doletěl k volnému Kučovi, který jej pohotově hlavou uklidil za zády Málka. V závěru zápasu pak mohli domácí vyrovnat. Přímý kop do šestnáctky poslal na branku hlavou obloučkem Fojtík, a Jílovec konečky prstů míč posunul a na brankové čáře jej uklidili Coufal a odkopávající Fischer. V nastavení pak Jílovec chytil další šanci domácích, a tak Polanečtí se mohli radovat z výhry 2:3.

Branky: 11. Klimpar, 63. Siedlok – 7. a 73. Kuča, 38. Musila. ŽK: Siedlok, Mikulenka (asistent 1) – Musila, Řehulka, Coufal, Leibl, Vojtěšek Robin, Hluchý. Rozhodčí: Kostelník – Šimoník, Jurajda. Diváci: 353.

SK Beskyd Frenštát p. R.: Málek – Pokorný, Bányácski, Dudek, Žitník – Siedlok, Fojtík, Buchlovský (74. Packo), Halda – Baran, Klimpar. Trenér: David Kobylík

FK SK Polanka: Jílovec – Leibl, Coufal, Gajďok – Jaroš (77. Falhar), Paprskář (73. Vojtěšek Robin), Fischer,  Hluchý, Kolaska – Kuča (94. Renner), Musila. Trenér: René Vojtěšek.

Fotky ze zápasu SK Beskyd Frenštát p. R. - FK SK Polanka zde.